وبلاگ جوانی

امام خامنه ای: یقیناً زبده‌ی جوانان کشور، جوانان دانش‌آموز ، دانشجویان و طلاب علوم دینی‌اند

وبلاگ جوانی

امام خامنه ای: یقیناً زبده‌ی جوانان کشور، جوانان دانش‌آموز ، دانشجویان و طلاب علوم دینی‌اند

وبلاگ جوانی

جوانی محفلی صمیمی برای حرف‌های خودمانی جوان‌هاست. نوجوانی و جوانی دوران مهمی است که بسیاری از موفقیت‌های مهم زندگی در این دوران به دست می‌آید و انتخاب‌های مهم در این دوران انجام می‌شود. در این وبلاگ برای همه جوان‌ها حرف دارم و می‌خواهم حرف همه را بشنوم. از بچه دبیرستانی‌ها تا دانشجوها و حتی آن‌هایی که طلبه هستند. این‌جا وبلاگ جوانی است و من هم یک جوانم.

پیام های کوتاه
تبلیغات
نویسندگان

بسم الله الرحمن الرحیم

  

برای پرسیدن گاهی زمان به سرعت می‌گذرد و اگر به موقع نپرسی شاید فردا بسیار دیر باشد. پس بپرس. نه از اینکه چیست؟ از هست بپرس. از خودت بپرس و درباره خودت بپرس. به دیگران و دیگر چیزها چه کار داری تا خودت را خوب نشناخته‌ای. از زندگی و درس و تحصیلت هم اگر خواستی بپرس و بدنبال این باش که در دنیا روز و شبت را برای یافتن چه چیزی می‌گذرانی. خیلی سوال‌ها داری که می‌توانی بپرسی و اکنون وقت آن است که بپرسی. پس سوال خودت را بنویس و تایید را بزن و منتظر پاسخ باش. پس اگر پاسخت را دانسته باشم خواهم گفت وگرنه از امروز سوال تو سوال من می‌شود تا پاسخ این سوال را بیابم.

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.