وبلاگ جوانی

امام خامنه ای: یقیناً زبده‌ی جوانان کشور، جوانان دانش‌آموز ، دانشجویان و طلاب علوم دینی‌اند

وبلاگ جوانی

امام خامنه ای: یقیناً زبده‌ی جوانان کشور، جوانان دانش‌آموز ، دانشجویان و طلاب علوم دینی‌اند

وبلاگ جوانی

جوانی محفلی صمیمی برای حرف‌های خودمانی جوان‌هاست. نوجوانی و جوانی دوران مهمی است که بسیاری از موفقیت‌های مهم زندگی در این دوران به دست می‌آید و انتخاب‌های مهم در این دوران انجام می‌شود. در این وبلاگ برای همه جوان‌ها حرف دارم و می‌خواهم حرف همه را بشنوم. از بچه دبیرستانی‌ها تا دانشجوها و حتی آن‌هایی که طلبه هستند. این‌جا وبلاگ جوانی است و من هم یک جوانم.

پیام های کوتاه
تبلیغات
نویسندگان
بسم الله الرحمن الرحیمدو بار متولد شدم. یکبار در زادگاهم و بار دیگر در خودم. یکبار در 1 روزگی و بار دوم در 18 سالگی. با تولد اول به حیات مادی قدم نهادم و با تولد دوم به حیات حقیقی. از گم شدن تا پیدا شدن،‌ از ندانستن تا طلیعه‌ی دانش، از جوییدن تا سرانجام یافتن، از پرسیدن تا یافتن مسیر پاسخ ها سال‌هاست که راه طی می‌کنم و هر بار که گمان می‌کنم که یافته‌ام متوجه می‌شوم که برتر از یافته‌ی من هم هست. کوله‌بارم را بسته‌ام. خانه به دوشم اصلا. دیگر فهمیده‌ام که برای یافتن هرگز نباید توقف کرد. به هرچه دل ببندی از رسیدن جا مانده‌ای. این احوال جوانی امروز‌های من است که می‌گذرد و تو با خواندن یادداشت‌ها و نوشته‌های من وارد عالمی می‌شوی که امروز من در آن حیات حقیقی خود را احساس می‌کنم. جایی که دیگر خبری از گم شدن نیست. عالم ما عالم بودن و یافتن است که فرمود: من طلبنی وجدنی . . .
آری! تو نیز چون من اگر حقیقتا به دنبال گمشده‌ی حقیقی خویش باشی او را خواهی یافت و من حاضرم تا تمام تجربیاتم را در این راه در اختیارت بگذارم و همه‌ی دانسته‌هایم را به تو نیز بیاموزم. پس از پرسیدن آغاز کن. اگر پاسخت را دانسته باشم خواهم گفت وگرنه از امروز سوال تو سوال من می‌شود تا پاسخ این سوال را بیابم.
 
facebook link
 
 
دوستان عزیز می‌توانند از طریق صفحه شخصی من در فیسبوک و نیز از طریق آدرس رایانامه شخصی من به نشانی (MG.S@Chmail.ir) با من در ارتباط باشند.