وبلاگ جوانی

امام خامنه ای: یقیناً زبده‌ی جوانان کشور، جوانان دانش‌آموز ، دانشجویان و طلاب علوم دینی‌اند

وبلاگ جوانی

امام خامنه ای: یقیناً زبده‌ی جوانان کشور، جوانان دانش‌آموز ، دانشجویان و طلاب علوم دینی‌اند

وبلاگ جوانی

جوانی محفلی صمیمی برای حرف‌های خودمانی جوان‌هاست. نوجوانی و جوانی دوران مهمی است که بسیاری از موفقیت‌های مهم زندگی در این دوران به دست می‌آید و انتخاب‌های مهم در این دوران انجام می‌شود. در این وبلاگ برای همه جوان‌ها حرف دارم و می‌خواهم حرف همه را بشنوم. از بچه دبیرستانی‌ها تا دانشجوها و حتی آن‌هایی که طلبه هستند. این‌جا وبلاگ جوانی است و من هم یک جوانم.

پیام های کوتاه
تبلیغات
نویسندگان

۳ مطلب در تیر ۱۳۹۴ ثبت شده است

۱۴تیر

آنگاه که علم کسی در عمل خود او مؤثر نباشد و در تطهیر قلب و تزکیه باطن او اثر نگذارد ، پس به اینکه در دیگران مؤثر نیفتد سزاوارتر است !

علامه شعرانی (ره) در جمع طلاب.

سید حسین مدارایی
۰۷تیر
بسم الله الرحمن الرحیم
حکم نگاه کردن به فیلم‏‌هاى مبتذل
دوستان خوب جوان سلام.
با توجه به رواج و شیوع فیلم‌های مبتذل و نامشروع که تحت عنوان فیلم‌های پرن یا س.ک.س شناخته می‌شوند و متاسفانه در بین برخی از گروه‌های جوان ما هم دست به دست می‌شند و برای این رفقای جوان مشکلاتی رو ایجاد کردند و با توجه به اینکه هنوز عده ای از عزیزان حکم شرعی مشاهده این فیلم ها رو نمی‌دونند و گمان می‌کنند در صورتی که بدون تحریک شدن یا لااقل بدون اینکه منجر به خودارضایی یا رابطه جنسی بشه دیدن این فلیم‌ها و تصاویر مشکلی ایجاد نمی‌کنند پاسخ رو از مراجع معظم تقلید جویا شدیم تا ببینیم واقعا دیدن این تصاویر چه حکمی از نظر اسلام عزیز دارند؟
سید حسین مدارایی
۰۳تیر

اگر کسی طالب معرفت باشد و در طلبش جدیت و خلوص داشته باشد در و دیوار باذن الله معلمش خواهد شد وگرنه سخن پیامبر هم در او اثر نخواهد کرد. چنانکه در ابوجهل هم اثر نکرد.

آیت الله بهجت.

سید حسین مدارایی